Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréninky

Příspěvky

O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH NETRÉNUJEME!

23. 2. 2018

Během jarních prázdnin tréninky nebudou. Přejeme všem příjemně strávený týden volna a těšíme se ve zdraví, odpočinuté a v plné síle po prázdninách na viděnou.

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY BEZ TRÉNINKU!

31. 1. 2018

O pololetních prázdninách trénink nebude, užijte si volný prodloužený víkend!

 

Změny v trénincích v týdnu od 22. - 28. ledna !!!

16. 1. 2018

 

TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ VE STŘEDU 3. LEDNA!

18. 12. 2017

Vánoční besídkou jsme ukončili cvičební rok. Druhou polovinu prosince už tedy netrénujeme. Pro všechny skupiny začínají tréninky po vánočních prázdninách ve středu 3. ledna.

 

Podzimní prázdniny bez tréninku!

26. 10. 2017

Během podzimních prázdnin netrénujeme, odpočíváme :-)

 

TRÉNINKY - srpen/září 2017

22. 8. 2017

 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ODSTARTOVALO...

30. 7. 2017

Tak jsme dnes zahájili letní soustředění. A protože letošním tématem je CESTA KOLEM SVĚTA za 6 dní, sbalili jsme batohy a vyrážíme... dnes ještě zůstáváme v Evropě, večer se zastavíme v Itálii...

 

HURÁ PRÁZDNINY !!!

30. 6. 2017

Přejeme všem příjemně strávené prázdniny, ať utíkají co nejpomaleji. Těšíme se na viděnou na srpnovém soustředění v Křemži!

 

 

POZOR ZMĚNY! - tréninky v červnu

9. 6. 2017

Protože už nemáme možnost využívat tělocvičnu speciální školy, budou tréninky v červnu upraveny následovně:

PŘÍPRAVKA:

Páteční tréninky zůstávají beze změny. 

Středy: 15.00 - 16.00 v sokolovně

Náplní středečních tréninků bude pohybová průprava a pohybové hry venku v zahradě sokolovny. Prosíme proto rodiče, aby zohlednili cvičební úbor a aby děvčata ve středu nosila pevnou sportovní obuv.

Poslední "rozlučkový" trénink s tradičním opékáním buřtů bude ve středu 28. června v sokolovně. Více informací k němu později. 

ZÁVODNÍ + NEZÁVODNÍ SKUPINA:

Pondělí 12. června: VOLNO, trénink odpadá

Středeční tréninky se přesouvají do FITNESS sálku sportovní haly. Čas zůstává stejný. Náplní tréninků bude baletní průprava a posilování, z náčiní s sebou pouze švihadlo.

Poslední "rozlučkový" trénink s tradičním opékáním buřtů bude ve středu 28. června v sokolovně. Více informací k němu později. 

 

FOCENÍ - během tréninku v DDM - středa 15. února

11. 2. 2017

Stejně jako v loňském roce využijeme možnosti spolupráce s fotokroužkem při DDM  a necháme děvčata vyfotit v ateliéru. Půjde o několik skupinových fotografií a každá z děvčat bude mít jednu svou sólo fotografii. Proto prosíme, aby všechna děvčata přišla na středeční trénink s upravenými vlasy a v oddílových soupravách. Kdo má svůj závodní dres, tak si ho přinese pro účely sólo fotografie. Kdo nemá, půjčíme. Všechna děvčata z přípravky přijdou v černých punčochách a v růžovém dresu tak jako na vystoupení.

Fotografie použijeme pro aktualizaci webových stránek, pro obnovu nástěnky
v sokolovně a samozřejmě je děvčata dostanou pro vzpomínku.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »